עמוד ראשי  /  כל המוצרים  /   /  סדרת Plus

סדרת Plus

PlusSeries_logo
חברת NUDURA מקדמת חדשנות במוצרים ומובילה את הענף עם סדרת תבניות הבטון המבודדות החדשניות שלה. סדרת+Plus של תבניות ואינסרטים מציעה חלופות למתכננים וקבלנים המבקשים להוסיף יותר בידוד לסדרת תבניות הבטון המבודדות הסטנדרטית של NUDURA.

תבניות NUDURA פלוס
תבנית NUDURA +Plus מגיעות עם עוד ארבע חלופות של עובי קצף: 25 מ"מ, 50 מ"מ, 100 מ"מ ו- 150 מ"מ. כמו כן, הם יוצרות ערכי U נמוכים עד כדי 0.11. תבניות+Plus מצופות בכמות הרצויה של בידוד באמצעות דבק מאושר לשימוש עם EPS, מה שמבטיח שהבידוד יינעל במקום לצורך כל יישום בתהליך בבנייה. אם עובי הבידוד הרצוי גדול מ- 150 מ"מ, NUDURA יכולה לספק את כמות הבידוד הנדרשת בזמנה מיוחדת. 
ערכי U לתבניות +Plus:
  • 25 מ"מ = 0.21
  • 50 מ"מ = 0.18
  • 100 מ"מ = 0.14
  • 150 מ"מ = 0.11

תוסף U Value Plus

RValuePlusInserts_installshotתוסף ה- U Value Plus עוצב במיוחד כדי להשתלב עם כל תבנית של NUDURA במטרה להוריד את ערכי ה- U מבלי לפגוע בתכונות הטכנולוגיות הייחודיות של התבנית. ניתן להשיג את האינסרטים בשלשה גדלים סטנדרטיים: 50 מ"מ, 100 מ"מ ו- 150 מ"מ, כל השלושה בגובה 813 מ"מ. לאחר בחירת הגודל הרצוי, פשוט משחילים את האינסרט אל תוך התבנית. הודות לתצורה המיוחדת של התוסף הוא משתלב בתבנית באופן הדוק.


 
ערכי U שך תוסף ה- U Value Plus
  • 50 מ"מ = 0.18
  • 100 מ"מ = 0.14
  • 150 מ"מ = 0.11

חדשנות ייחודית לסדרת +Plus של NUDURA
לסדרת Plus חדשנות טכנולוגית ייחודית ל- NUDURA, אשר מאפשרת לקבלנים, אדריכלים ומהנדסים לתכנן ולבנות בנייני מגורים ומסחר ביתר יעילות. מערכות ה- DURAFOLD®, DURAMAX®, ו- DURALOK®, וכן מערכת ה- 4 Way REVERSIBLE (הפיך בארבע כיוונים), אשר זמינות בתבניות מסוגים וגדלים שונים, הן טכנולוגיות מוגנות בפטנט שניתן להשיג רק מ- NUDURA.

אנחנו לא רק בונים בניינים, אנו חוקרים ומפתחים בכל יום מוצרים חדשים לשיפור וקידום ענף הבנייה בארץ.

אקובילד - בנייה חכמה, הכי ירוקה וידידותית לסביבה