מדוע NUDURA ICF ?

העיקרון הוא פשוט

התבניות המבודדות ליציקת קירות בטון של NUDURA מציעות יתרונות ייחודיים ואין סופיים (בהשוואה לבניה הקונבנציונלית המסורתית) בבואכם לבנות מבנה. התבניות של NUDURA מורכבות משני לוחות של פוליסטרין מוקצף (EPS) בעובי של 67 מ"מ המחוברים באמצעות מערכת קורים (רשת פלסיק) המוגנת בפטנט והעשויה מ- 100% חומרים ממוחזרים. התבניות של NUDURA מוערמות אחת על השנייה, מחוזקות בפלדה וממולאות בבטון, שיטה אשר משלימה את המעטפת למבנה מסחרי או למגורים בשלב אחד. ניתן להשיג תבניות של NUDURA במגוון צורות וגדלים מתאימים לכל סוגי התכנון והבנייה.

בתים ידידותיים לסביבה

תבניות הבטון המודדות של NUDURA מספקות פתרונות אנרגטיים ייחודיים בעלי ערכי U של 0.24, ואשר יכולים להגיע לכדי 0.11*, לחיסכון באנרגיה של למעלה מ70% * בהשוואה לשיטות בנייה רגילות. הביצועים המתקדמים של NUDURA נובעים מהמסה התרמית היציבה שמספק הבטון. התבניות של NUDURA באות בגדלים שמאפשרים ליבת בטון מוצקה של עד 305 מ"מ, המניבה יעילות מרבית בצריכת אנרגיה, חוזק, בטיחות ונוחות.

מה ניתן לצפות מ NUDURA?

ל- NUDURA מערכת בינלאומית רחבה של מפיצים מורשים המסוגלת להעניק סיוע מיטבי משלב הרעיון עד להשלמת ההתקנה באמצעות מתקין בעל הכשרה מNUDURA. אנו מתגאים בשרות הטוב ביותר, שרות שרק עסק חזק ויציב, בעל מוניטין לאיכות יוצא דופן, יכול לספק.
 

 

עמידות בפני סופות

מדוע NUDURA ICF

לתכנן עם NUDURA ICF

לבנות עם NUDURA ICF

אנחנו לא רק בונים בניינים, אנו חוקרים ומפתחים בכל יום מוצרים חדשים לשיפור וקידום ענף הבנייה בארץ.

אקובילד - בנייה חכמה, הכי ירוקה וידידותית לסביבה